APLIKACJA

Kontroluj płatności, wprowadzaj stany liczników, śledź historię finansów i najmów, komunikuj się z lokatorami, rozliczaj podatki... i wiele innych funkcji!
LOGOWANIE

PORADY

Szukasz wzorów umów, najlepszych praktyk związanych z najmem albo alternatywnych sposobów rozliczania - przeglądnij naszą bazę wiedzy i FAQ.
BAZA WIEDZY

BLOG

Specjalnie dla Was prowadzimy blog o wynajmie, oparty na naszych doświadczeniach. Kilka razy w miesiącu pojawiają się dla Was nowe wpisy.
WEJDŹ

Nasze atuty

Nowoczesność

Dzięki mojeM.pl będziesz rozliczał się na miarę XXI wieku. Wynajmujący płaci tylko za to co zużywa, najemca w pełni kontroluje finanse. W jednym miejscu znajdziesz pełną historię wszystkich swoich najmów.

Anonimowość

Używanie aplikacji jest w pełni anonimowe. Identyfikujemy Cię tylko poprzez adres e-mail. Dodatkowe dane są opcjonalne - dotyczy to także danych mieszkania.

Prostota

Postawiliśmy na rozwiązanie proste w obsłudze i intuicyjne. Aplikacja ma za zadanie w jak największym stopniu automatyzować Twoje obowiązki wynikające z umowy najmu.

Witamy

Zarządzanie wynajmem mieszkań nigdy nie było wygodniejsze

Witamy w mojeM.pl - nowoczesnej aplikacji do obsługi wynajmu mieszkań. Dzięki naszej aplikacji będziesz z łatwością kontrolował co się dzieje z Twoim mieszkaniem (lub mieszkaniami). Najemcy dostaną powiadomienia o zbliżających się terminach płatności i konieczności spisania liczników. Tobie pomożemy kontrolować opłaty za czynsz i media, a także rozliczać podatki. Dostęp do pełnej historii pozwala prześledzić zmiany cen mediów, czynszu, terminowość wpłat, czy dokładne zużycie mediów miesiąc po miesiącu.

Zobacz więcej

TA STRONA UŻYWA COOKIE!

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.